Tekma

Ogled nogometne tekme.

Po pouku sva pocakala da je najin ucitelj Per (Pero), zkljucil z delom in skupaj smo se odpravili v Haderslev. Kjer so igrali Sonderjyske – FC Copenhagen. Ekipa za katero smo navijali je bila Sonderjyske, saj je to nas lokalni klub. FC Copenhagen je bil velik favorit, saj je aktualni danski prvak in proti ekipi Sonderjyske ni izgubil ze v zadnjih 32 tekmah, no tako je bilo do 03.04. 20:55. Od takrat naprej niso izgubili 33 zaporednih tekem. Tukaj lahko vidite malo statistike:

Tekma je bila zelo zanimiva, saj so imeli domaci bucno podporo in so celo vodili po prvem polcasu. Drugi polcas so zaceli se bolje in si ustvarili 2 cisti priloznosti, ki jih niso izkoristili in kot velja ne pisano nogometno pravilo. Kdor ga ne da, ga dobi. So le v nekaj minutah prejeli gol. Igra jim je razpadla in v petih minutah so prejeli se drugi gol. Pri tem rezultatu je tudi ostalo do konca tekme.